ארונות  דלתות יכולים להתאים לחדרים קטנים יחסית או לחללים שבהם אין מספיק מקום לארון גדול במיוחד, אך מצד שני יש צורך במקום אחסון מסודר ורחב יחסית. חשוב להדגיש כי גם כאשר מדובר בשתי דלתות, עדיין ניתן ליצור שינוי ברוחב של הארון, שיהיה רחב יותר או פחות, וכך יתאים באופן הטוב ביותר לחלל שבו אתם רוצים להציב אותו.

 

טיפים לרכישת ארונות דלתות

 

לפני שאתם רוכשים ארון הזזה 2 דלתות, ארון 3 דלתות או ארון 4 דלתות הנה מספר טיפים שיסייעו לכם לבצע רכישה נכונה יותר:

  • גודל הארון – בחנו את החלל הקיים שתרצו להציב בו את הארון, ולפי מידותיו ואופיו החליטו מה יהיה הגודל הנכון לארון שלכם. נכון, ישנם גדלים סטנדרטיים, אך חשוב לוודא כי החלל שיש לכם מתאים לאחד מהם, ואם לא – יש לבצע התאמות אישיות.
  • צבע הארון – אם מדובר בחדר קטן, ואתם רוצים להשרות בו תחושה מוארת וליצור תחושה של חלל גדול יותר, כדאי לבחור ארון בצבע בהיר כמו לבן או שמנת. צבעים בהירים ייצרו תחושה של חלל רחב יותר, לעומת צבעים כהים, שייצרו תחושה של חדר קטן ומחניק יותר.
  • פתרונות אחסון פנימיים –בעזרת חלוקה פנימית נכונה ופתרונות אחסון נכונים אתם יכולים ליצור אפשרויות אחסון שיאפשרו לכם לאחסן הרבה יותר פריטים בתוך הארון, וכך לנצל אותו באופן נכון וחכם יותר.
  • שילוב מראה על דלת הארון – אם אתם עומדים להציב את הארון בחדר קטן, כדאי לשלב מראה על אחת מדלתות הארון, או על שתי הדלתות. המראה תיצור תחושה של חלל גדול יותר, תשדרג את מראה החדר ותחסוך לכם מקום – לא תצטרכו לתלות מראה על הקיר.

 

למה לרכוש ארונות דלתות בארונטו?

 

חברת ארונטו מציעה לכם מגוון רחב של ארונות דלתות לחדרי ילדים ומבוגרים . למעשה, כמעט לכל העיצובים שלנו אתם יכולים למצוא אופציה לארונות בעלי שתי דלתות. ארונות ההזזה של ארונטו מיוצרים על ידי מפעל שעוסק בתחום כבר מעל ל-20 שנה, מפעל שלמעשה הביא את ארונות ההזזה לראשונה לארץ, והוא מומחה בתחום.

כאשר אתם רוכשים ארונות מארונטו, אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם אל מי לפנות בכל שלב, ושאתם רוכשים ארונות בסטנדרט גבוה כבר מההתחלה, לרבות מנגנון טריקה שקטה ומסילות אלומיניום. בנוסף בארונטו תמצאו ארונות איכותיים ובזול, מגוון ארונות 2 דלתות במבצע, ארונות 3 דלתות במבצע וכן ארונות 4 דלתות במבצע.

 

אנחנו מחכים לכם

 

אז אם אתם רוצים לרכוש ארון שתי דלתות , שלוש דלתות או ארבע דלתות חדש, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו, ואנו כבר נסייע לכם למצוא את הארון המתאים ביותר עבורכם, בין אם זה מבחינת העיצוב של הארון, המידות שלו, החלוקה הפנימית וכל דרישה נוספת. אנו מקפידים על שירות איכותי, אדיב ומקצועי, וזמינים עבורכם לכל שאלה או בקשה. אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ותוכלו לרכוש את הארון המתאים ביותר לבית שלכם, הארון שישמור על הסדר בבית שלכם וישמור לכם על כל החפצים.