אם אתם מעצבים מחדש את חדר השינה, בוודאי מדובר בהוצאה בלתי מבוטלת. בדיוק לשם כך אספנו בשבילכם את כל הטיפים כיצד תוכלו למצוא ארונות זולים. ארונות זולים אינם חייבים להיות פחות איכותיים מארונות במחיר גבוה יותר, אלא יכולים להיות פשוט ארונות שנמצאים באותה העונה במבצע. השיטה הנכונה למצוא ארונות לפי מידה בזול היא בחינה של מגוון רחב של אפשרויות שונות במגוון חנויות, על מנת שתוכלו לדעת כי אכן מצאתם ארון במבצע אטרקטיבי. לפני רכישת הארונות מומלץ לקרוא את הטיפים שאספנו עבורכם.

 

טיפים לרכישת ארונות זולים

 

כאשר אתם בוחרים ארונות זולים, עדיין חשוב לוודא כי מדובר במוצר איכותי שיחזיק מעמד לאורך שנים. ארונות במחיר נמוך יותר עשויים להיות מיוצרים מסיבית זולה או מחומרי גלם שאינם איכותיים. כיצד תוכלו לדעת שמצאתם ארון זול ואיכותי? בדקו כמה שנות אחריות החברה הבונה והמשווקת את אותו הארון מעניקה לכם. חברה שבטוחה במוצריה תעניק שנים רבות יותר של אחריות על המוצר, ותאפשר לכם לחסוך בטווח הארוך יותר. ארונות המחולקים באופן פנימי בצורה חכמה, יהיו לרוב מעט יקרים יותר. עם זאת, עם תכנון נכון של הארון תוכלו להסתפק בכמות קטנה יותר של מדפים ושטחים לאחסון בגדים מקופלים או תלויים – ולחסוך מעט יותר בעלות הארון. כמו כן, חברות רבות מציעות מבצעים וקופונים לאורך השנה, ומומלץ להגיע לאולמות התצוגה ולרכוש ארון הנמצא באולם – בדרך כלל הארונות מהתצוגה יהיו זולים משמעותית מאלה הנמכרים לכם חדשים מהניילון.

 

מדוע כדאי לרכוש ארונות זולים דווקא בארונטו?

 

ארונטו נמצאים בתחום הארונות מזה 20 שנה, ועם זאת, למרות הוותק והניסיון עדיין ניתן למצוא באולם התצוגה גם ארונות זולים וגם ארונות בעלי תג מחיר גבוה יותר. לפני שאתם רצים לרכוש את הארון הראשון שראיתם באינטרנט, בדקו אם כמו בארונטו תוכלו לקבל חמש שנות אחריות מלאה על הארון. האחריות מכסה מצבים לא נעימים שבהם הארון אינו עומד בעומס הבגדים או שהדלתות מפסיקות לנוע באופן חופשי. כאשר מדובר בדלתות הזזה – אחריות זו חשובה לאורך שנים רבות לתפעול נוח. כמו כן, בכל ארון של ארונטו תוכלו ליהנות גם מכל היתרונות הבאים:

  • שירות מצוין
  • מנגנון נעילה וטריקה שקטה
  • אספקה מהירה – בתוך שבועיים בלבד
  • רמת גימור מהגבוהות בארץ
  • מתקינים מקצועיים בכל חלל
  • מוצרים זולים, אך באיכות גבוהה ביותר.

 

בחרו היום את הארון שיעצב את חדר השינה שלכם

 

הארון החדש שלכם כמעט מוכן, ועומד לעשות את דרכו אליכם במשלוח מהיר. המתקינים שלנו יבנו אותו בביתכם בתוך שעה קלה, ובמקום הארון הישן תוכלו להתחדש בארונות זולים אך איכותיים, שבהם תוכלו לאחסן סוף סוף את כל הבגדים, ולא רק את חלקם. תכננו עבורכם ארונות מעוצבים בעלי חלוקה פנימית חכמה, המאפשרת לכם לאחסן יותר – בפחות שטח. עיינו בקטלוג העיצובים שלנו ובחרו את הארון הבא שלכם עוד היום.