ארונות לחדר השינה משמשים באופן פונקציונלי לאחסון הבגדים והמצעים שלנו, וכיום מהווים גם אלמנט עיצובי בחדר. בחירה נכונה של ארונות לחדר תאפשר לנו ליהנות מחלל המעוצב באופן שיאפשר לנו תנועה בחדר (גם אם מדובר בחלל קטן יחסית), אך אם נתכנן את החדר באופן שגוי, הארון עלול להוות מכשול בדרך למיטה וממנה. על מנת לבצע בחירה מושכלת ונבונה, אספנו עבורכם מספר טיפים כיצד לבחור את הארון הנכון, כך שיהיה חלק בלתי נפרד מחדר השינה שלכם.

טיפים לרכישת ארונות לחדר שינה

לפני שאתם ניגשים לבחור את ארון חדר השינה, מדדו את גודל החדר. נסו לתכנן לאיזה צד תפנה המיטה, והאם יהיו רהיטים נוספים בחדר מלבד הארון. לאחר מכן תוכלו לבחור קיר שסמוך אליו יוצב הארון אחר כבוד. אם אתם יודעים מה הצבעים השולטים בחדר, תוכלו לבחור ארון בצבעים אלה. אחד היתרונות של ארונות אלה הוא היכולת להתאימם למבנה החדר. יש לכם פינה פנויה? רכשו ארון פינתי לחדר שינה. אם אתם מתלבטים מה המחיר הנכון לשלם בעבור הארון שלכם, נסו להשוות מחירים ובחרו בחברה המספקת גם אחריות לאורך שנים, מעבר למחיר אטרקטיבי וזול. הקשה פשוטה בגוגל של "ארונות לחדר שינה מחיר" תפתח לפניכם את האופציות השונות העומדות לרשותכם, לרבות המחירים השונים. אנו ממליצים בחום לבחור ארונות חדרי שינה העשויים עץ מלא, על מנת שיישמרו לאורך שנים רבות. הארון יכול לשמש גם באופן פונקציונלי כמראה גדולה בחדר, ולכן כדאי לבחור בארונות דלתות הזזה שלפחות אחת הדלתות שלהם היא מראה. אם חדר השינה שלכם קטן יחסית ואתם מעוניינים ליצור אשליה של גודל – בחרו בארון שכולו מצופה מראות. כעת אתם מתלבטים היכן כדאי לרכוש את ארונות חדר השינה שלכם? התשובה ברורה.

מדוע כדאי לרכוש את ארונות חדר השינה דווקא בארונטו?

ארונטו מתמחים בשני העשורים האחרונים בבניית שלל ארונות בהתאמה אישית מעוצבים וקלאסיים לחדר השינה באיכות ללא פשרות, המתאימים לכל כיס. אנו שומרים על איכות מוצרים גבוהה ומציעים מחירים מהאטרקטיביים בשוק. כל אחד מהארונות שלנו עוזב את מפעל היצור לאחר שנבדק היטב, ואיננו מהססים לתת חמש שנות אחריות לכל מוצר. לכל הארונות מנגנון מיוחד המאפשר טריקה שקטה ומסילות עשויות אלומיניום – לתפעול נוח לאורך שנים רבות. מפעלנו גאה להיות המפעל הראשון שהביא לארץ את הפטנט של ארונות ההזזה, ואנו משווקים אותם כמעט מהיום שבו פתחנו את שערי אולם התצוגה. אולמות התצוגה שלנו פותחים בפניכם צוהר לעולם שלם של עיצוב ארונות לחדר השינה.

אל תחכו – הציצו בקטלוג שלנו ובחרו את ארון חדר השינה שלכם עוד היום

רכשו עוד היום את אחד מארונות חדר השינה של ארונטו, מובטחים לכם מחירים אטרקטיביים ומגוון רחב של מבצעים לאורך השנה כולה. אנו מספקים את הארון במהירות ובנוחות ישירות לביתכם, ובונים אותו בדיוק במידה שאתם צריכים, להתאמה מושלמת לכל חלל. ארונות לחדר השינה קונים רק בארונטו.

ארונות לדוגמא (לחץ על התמונה לפרטים מלאים על הארון)