ארונות קיר, כשמם כן הם – אלה ארונות הצמודים אל הקיר ומציעים פתרונות אחסון מגוונים. בניגוד למה שרבים חושבים, ארונות קיר יכולים להתאים לא רק לאחסון של בגדים. אם יש לכם קיר פנוי בבית שאינו מנוצל, וחסרים לכם מקומות אחסון בבית, אתם יכולים לרכוש ארון אשר ישתלב עם העיצוב של הבית שלכם ויאפשר לכם לאחסן את החפצים השונים שלכם באופן מסודר, בין אם אלה צעצועים של הילדים, כלי בית שונים, מצעים וטקסטיל ועוד.

 

טיפים לרכישת ארונות קיר

 

לפני שאתם רוכשים ארונות קיר, קראו את הטיפים הבאים שיעזרו לכם לבחור את הארון הנכון:

  • פתיחת הדלתות – כאשר מדובר בארונות קיר, המטרה היא שילוב של הארונות עם הקיר, במיוחד כאשר מכניסים את הארון לתוך גומחה כך שהוא יוצר המשך ישיר לקיר. לכן, ארונות מסוג זה עדיף שיהיו ארונות הזזה ולא ארונות בעלי פתיחה רגילה.
  • התאמה לחלל – אם מדובר בארון קיר שאמור להיות מוצב בשטח חיצוני בבית, כמו בצמוד לקיר המסדרון או הסלון, חשוב מאוד לבחור ארון אשר יתאים לחלל בצורה הטובה ביותר, גם מבחינת הגודל של הארון וגם מבחינת סגנון העיצוב שלו. לכן, כדאי שתיקחו איתכם לחנות תמונה של החלל המשקפת את סגנון העיצוב הכללי של המקום, כדי שיועצי החנות יוכלו לסייע לכם בבחירה.
  • חלוקה פנימית נכונה – כדאי לתכן מראש מה אתם רוצים לאחסן בתוך הארון, וכך לבחור חלוקה פנימית נכונה המתאימה לפריטים שתרצו לאחסן. לדוגמא, אם מדובר בפריטים קטנים יחסית, כדאי לבחור תוספת של יותר מגירות, ואם מדובר בפריטים גדולים – מדפים עמוקים יתאימו יותר.
  • טריקה שקטה – ארונות קיר לרוב משמשים את כל בני הבית, ולכן, במיוחד כדי לשמור על ביטחון כולם, חשוב לרכוש ארונות הזזה בעלי טריקה שקטה.

 

למה לרכוש ארונות קיר דווקא בארונטו?

 

ארונטו מציעים לכם מגוון רחב של עיצובים. כאן תמצאו מה שאתם צריכים בין אם מדובר בארונות מעוצבים, קלאסיים או ארונות ילדים אתם יכולים למצוא את הדגם שאתם אוהבים ולבצע התאמה של המידות של הארון, החלוקה הפנימית, אמצעי האחסון ועוד, כך שהוא יתאים בדיוק למה שאתם צריכים. כמו כן בארונטו תמצאו ארונות קיר במבצע כך שאם אתם מחפשים ארונות קיר איכותיים עם דלתות הזזה במחירים זולים תמצאו אותו בארונטו.

בנוסף, כאשר אתם רוכשים ארונות קיר עם דלתות הזזה מארונטו אתם יכולים להיות בטוחים שיש גב חזק מאחוריכם, שיהיה לכם אל מי לפנות בכל מקרה של תקלה או בעיה ושתקבלו את הארון שהזמנתם בזמן, לאחר 14 ימי עסקים לכל היותר. ההתקנה של הארון בבית שלכם תבוצע על ידי מתקינים מקצועיים ובעלי הכשרה מקצועית שיבצעו התקנה מדויקת מבלי לפגוע בארון, יבצעו את העבודה בצורה מסודרת ונקיה ובתוך זמן קצר יסיימו את ההתקנה של הארון בבית שלכם.

 

בואו לרכוש ארונות קיר בארונטו

 

אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים ארון קיר חדש, ארונטו מציעים לכם בדיוק את מה שאתם זקוקים לו. בואו למצוא מגוון רחב של דגמים, התאמה אישית לצרכים שלכם ומחירים משתלמים במיוחד.