האחריות שלנו

מפעל ארונות ההזזה של אתר ARONETO מתגאה במצוינות מחלקת התמיכה והשירות ללקוחותיו. כאתר אינטרנטי של מפעל הארונות המוביל בישראל ARONETO שם לעצמו למטרה להוות סמן ימני בתחום- להמשיך בייצור ארונות הזזה ברמת האיכות הגבוהה ביותר תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, עמידה בכל תקני הבטיחות בתחום ואספקה והתקנה זריזה למרבית האזורים בארץ על ידי מתקינים מקצועיים עם מתן אחריות מפעל מורחבת.

האתר המכירות ARONETO הינו אתר אינטרנט מאובטח בתקני אבטחת המידע המחמירים ביותר, המידע האישי באתר מוצפן תחת SSL , המידע מאוחסן על גבי שרתים מאובטחים ופרטי החיוב מועברים תחתHTTPS ואינם נשמרים לאחר ביצוע החיוב.

המפעל של ARONETO הוא מהמפעלים המובילים בישראל לייצור ארונות הזזה איכותיים בייצור מקומי, המפעל משווק את ארונות ההזזה שלו ומייצר עבור חנויות ריהוט רבות ברחבי הארץ. המפעל הוא שחקן מרכזי בתחום ארונות ההזזה האיכותיים וכדי להישאר כך המפעל בוחר לעבוד עם ספקי חומר הגלם הטובים בעולם ולא מתפשר על הזכוכיות הטובות ביותר ביבוא מאיטליה, התזת החול על הזכוכיות שמיועדת לצריבה באיכות וחדות גבוה היא עמידה ולא יכולה להישחק. הדלתות שעשויות מראות או זכוכיות מיוצרות בתהליך של הדבקה על פלטת עץ אלמנט שנועד להוסיף חוזק ומניעה של התנפצות הזכוכית.

מסילות האלומיניום (פנימיות וחיצוניות) האיכותיות מסוגן עם מנגנון טריקה שקטה עם מערכת בלימה שנועדה להגן על אצבעות ילדים גם בטריקה חזקה של הדלת.

ארונות ההזזה מיוצרים MDF בציפוי מלמין יצוק. ה MDF מגיע בצורת לוחות עשויים עץ תעשייתי דחוס ומוחלק שעוברים תהליך של ציפוי במלמין יצוק. המלמין הוא חומר פולימרי שנותן גימור אחיד מרשים וחלק ללוחות וכן תורם לחיזוק דפנות ודלתות הארון ואינו סופג מים או מתנפח. חומר גלם זה עמיד במיוחד באקלים הישראלי, מתאים לשימוש עם חומרי ניקוי וחשיפה לקרני שמש. למלמין מגוון גדול של גוונים וגימורים.

ניתן לבקש לייצר את הארון כולו מעץ סנדויץ' בתוספת תשלום. הסנדויץ' הוא למעשה עץ תעשייתי המורכב שכבות של פלטות עץ טבעי הניצבות זו לזו. מדובר בחומר גלם שנחשב לחזק, אחיד ועמיד יותר מפני פירוקים והרכבות מרובים

כל הארונות שמייצר מפעל ארונות ההזזה של אתר ARONETO עומדים בתו התקן הישראלי ובתקנים ונהלי הבטיחות המחמירים ביותר.

אספקת הארונות של ARONETO היא עד 14 ימים מקבלת אישור חברת האשראי לאמצעי התשלום, במידת הצורך נעשה כל שניתן כדי לזרז תהליך זה.

התקנת ארון בצורה מקצועית הוא אלמנט משמעותי ביותר על עמידות הארון ושמירה על האיכויות שלו לאורך שנים רבות. ארונות ההזזה של ARONETO מותקנים אך ורק על ידי מתקינים מקצועיים שעברו הסמכה על ידי המפעל. הארונות של ARONETO מסופקים בכל רחבי ישראל, בתוך גבול הקו הירוק.

 

עלות ההובלה וההתקנה של ארונות הזזה:

לארונות הזזה עד רוחב 160 ס"מ – 300 ₪

לארונות ברוחב 180 ס"מ- 350 ₪

לארונות ברוחב 200 ס"מ ומעלה- 400 ₪.

תוספת מחיר להובלה בקומה שניה ומעלה ללא מעלית- 50 ש"ח לכל קומה.

הנחת כמות בגובה 10% להזמנה של שני ארונות ומעלה.

**עלויות ההובלה וההרכבה הן ישירות וישולמו באופן ישיר למתקינים במועד ההתקנה.

 

הארונות של ARONETO מיוצרים על פי הזמנה, במידה ולקוח מעוניין לבטל את ההזמנה ואת ייצור הארון לאחר שביצע הזמנה ניתן לעשות זאת ללא עלות דמי ביטול עד 48 שעות לאחר ההזמנה. לא ניתן להחזיר ארון לאחר שסופק והותקן בבית הלקוח.

מפעל הארונות של ARONETO מייצר ארונות הזזה ברמת האיכות הגבוהה ביותר שקיימת ולכן מתחייב שתהיו מרוצים מאיכות ארון ההזזה החדש שלכם. על מנת להבטיח את שביעות הרצון של הלקוחות, מפעלARONETO נותן אחריות מורחבת במיוחד למשך חמש שנים.

האחריות בשנה הראשונה היא מלאה וכוללת את כל רכיבי הארון, החל מהשנה השנייה הלקוח משתתף בעלות ביקור מתקין בסך 150 ₪ וכל חלקי החילוף הנדרשים כלולים באחריות וללא חיוב.

במידה ויש בעיה עם הארון ומעוניינים להפעיל את האחריות, או במידה ועוברים דירה ומעוניינים בהעברה של הארון (בתשלום) לדירה החדשה, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של ARONETO בטלפון או במייל.

אנחנו מ ARONETO אוהבים לקוחות מרוצים שחוזרים להזמין אצלנו וממליצים הלאה לחבריהם על הארונות שלנו, נשמח לשמוע מכם ולשמור על קשר.

 

 

תמונות מהמפעל: