המסורת שלנו

 

אתר ARONETO משווק ארונות מסוגים שונים, המתאימים לכל חדרי הבית הישראלי.

כמפעל המייצר כחול- לבן, בעיצוב וייצור מקומי, אנו מתגאים במסורת ארוכת שנים של ייצור ארונות שמתאימים להווי הישראלי, לאקלים ולאופי הבית הישראלי.

אתר ARONETO הוא בימת המכירה הישירה של מפעל הארונות שלנו, שמייצר עבור חנויות הריהוט המוכרות בארץ. בכך שאנו מוותרים על אולם תצוגה וחנויות מרשימות, ARONETO יכול למכור ארונות במחירי המפעל גם ללקוחות פרטיים.

מפעל הארונות של ARONETO הוא מפעל ותיק ומתקדם שממוקם בצפון הארץ. המפעל משתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, בטכנולוגיות החדישות ביותר ומערכת בקרת האיכות הקפדנית ביותר תוך עמידה בתקני הבטיחות המחמירים ותו התקן הישראלי.

אנחנו ב ARONETO מאמינים בארונות שלנו ושמחים להיות חלק מהתעשיה הישראלית.

הארונות שלנו ב ARONETO מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים והעמידים ביותר בענף הארונות.

כל ארון מיוצר מהחומר המתאים לו ביותר- MDF בשילוב מלמין יצוק ובמגוון גימורים וצבעים. מסילות הארון עשויות אלומיניום, מיוצרות במיוחד עבור המפעל שלנו, וכוללות מנגנון טריקה שקטה בטיחותי בעל סטופר מובנה שעוזר בהגנה על אצבעות ילדים בעת טריקת דלתות ההזזה של הארון. גלגלות הדלתות עשויות מנגנון אוקולון שאינו נשחק ומבטיח תנועה חלקה לאורך שנים רבות. המראות הן קריסטליות והזכוכיות הדקורטיביות שאנו משתמשים בארונות הן ביבוא אישי וקפדני מאיטליה.

אנחנו ב   ARONETO מחויבים ללקוחות שלנו תוך מתן שירות יעיל ומקצועי.

נשמח לתמוך בכל פניה שלכם לפני הרכישה, בעת ההתקנה ולאחריה במענה טלפוני ובמייל. כחלק מאמנת השירות שלנו נעשה מאמצים לספק את הארון המתאים ביותר לכל לקוח, מתוך מגוון רחב של אפשרויות ועיצובים שונים בזמן אספקה מהיר, על ידי מתקינים מקצועיים ועם אחריות מורחבת לחמש שנים.

הארונות שלנו ב ARONETO  מתומחרים בצורה אקונומית ומשתלמת.

אנחנו מוכרים באופן ישיר בלי להחזיק אולם תצוגה מרשים וחנויות וכך מתאפשר לנו למכור במחירים זולים במיוחד.